Skip to content
hintergrund bild

Novice

KEMABOND FLEX 131, fleksibilno lepilo za ploščice, je v Sloveniji »Izbran produkt leta 2026« 

2. March 2026

Dobili smo ga: KEMABOND FLEX 131, fleksibilno lepilo za ploščice, je na slovenskem trgu »Izbran produkt leta 2026«!  Z ekipo cenjenih sodelavcev in v družbi direktorja, g. Bojana Ošepa, smo v ponedeljek, 2. marca 2026, na prestižnem dogodku v Ljubljani prejeli prestižno nagrado v izboru za najboljši izdelek leta, ki smo jo prejeli za naše najbolje prodajano lepilo Kemabond Flex 131. Ponosni smo, da smo nagrado prejeli v družbi uglednih slovenskih blagovnih znamk (Panvita, I-Vent, Mik, Petrol, Baby center, Dana, 24 ur, RTV SLO – nacionalna javna radiotelevizija). 

Ponosni smo, da Murexin kljub spremembi imena iz blagovne znamke KEMA ostaja tudi pod spoštovano blagovno znamko Murexin, danes največji proizvajalec lepil za ploščice v Sloveniji.  Prejeta nagrada krepi zaupanje v našo blagovno znamko in našo tržno verodostojnost. Nagrada je neodvisna potrditev naše osredotočenosti na kakovost, razvoj in zadovoljstvo strank, kar je osrednji del naše strategije. Izdelek je plod slovesa, razvoja in lokalne proizvodnje v Prekmurju. Konkurenca sledi, a mi se ne predajamo. Mi smo vodilni!  

** Raziskavo je izvedlo podjetje Treetz (januar-februar 2026) pod metodološkim nadzorom podjetja Deloitte na nacionalno reprezentativnem vzorcu slovenskih potrošnikov (n=1500).